Американська червоновуха черепаха (Trachemys scripta). Діставши

Киевская область > Київ
|
05.04.2017
|
12.04.2017
|
переглядів : 15
|
№ номер : 123481
  • Американська червоновуха черепаха (Trachemys scripta). Діставши - фото
Американська червоновуха черепаха (Trachemys scripta). Діставши - фото 0Американська червоновуха черепаха (Trachemys scripta). Діставши - фото 1Американська червоновуха черепаха (Trachemys scripta). Діставши - фото 2
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Продам червоновухих черепах, розмір 3-6 див. Доставка по Києву безкоштовно! Доставка в інші міста України платно. Вартість 1 червоновухої черепахи 140 грн.
http://zolotayarybka.zakupka.com/p/1503537

Для червоновухої черепахи потрібен акваріум на 60-150 літрів. Суша повинна займати не менше 25 % площі акваріума. Бажано побудувати йде від дна похилий берег з грубою, але не царапающей поверхнею.

Вода повинна бути чистою і теплою (26-28 °C) (для цього часто необхідна установка обігрівача). Необхідно відстоювати воду. Воду слід міняти в міру забруднення, але не рідше одного—двох разів на тиждень. Можлива установка електричної помпи з фільтром, яка не виключає регулярну зміну води. Крім того, необхідно встановити лампу розжарювання (40 Вт) і джерело дозованого ультрафіолетового випромінювання. Черепахам рекомендується давати влітку можливість грітися на сонці.

http://zolotayarybka.zakupka.com/p/1503537

В неволі червоновухих черепах годують ракоподібними (креветками), молюсками (дрібними прісноводними і акваріумними равликами, філе кальмара), черв'яками (земляні хробаки, трубочник), комахами та їх личинками (наприклад, мотилем), пуголовками, жабенятами, шматочками нежирного м'яса і рибою. Також добре їдять шматочки печінки. З рослинної їжі можна давати шпинат, листя салату, капусти, кульбаби, а також водні рослини (ряска, морська капуста, анахарис, спірогира, эдогониум, водна жеруха та ін).

Молодих черепах (до 2 років) слід годувати щодня. Дорослих — не частіше 2-3 разів у тиждень. Годувати черепах краще приблизно в один і той же час, вони швидко звикають до місця і часу годування. Кількість їжі повинно бути таке, яке вони можуть з'їсти за півгодини.
140.00 грн. за
~5.35 $ / ~4.64 € / ~341.46 руб.
Закінчився термін публікації оголошення
user
На сайті з : 28.03.2015
Онлайн : 12.06.2018 01:27
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар