Американська червоновуха черепаха (Trachemys scripta). Діставши

Поділіться оголошенням з друзями!
Поскаржитися на оголошення
Киевская область > Київ
Подано :
05.04.2017
Дійсно до :
12.04.2017
Стан товару :
новий
Продам червоновухих черепах, розмір 3-6 див. Доставка по Києву безкоштовно! Доставка в інші міста України платно. Вартість 1 червоновухої черепахи 140 грн.
http://zolotayarybka.zakupka.com/p/1503537

Для червоновухої черепахи потрібен акваріум на 60-150 літрів. Суша повинна займати не менше 25 % площі акваріума. Бажано побудувати йде від дна похилий берег з грубою, але не царапающей поверхнею.

Вода повинна бути чистою і теплою (26-28 °C) (для цього часто необхідна установка обігрівача). Необхідно відстоювати воду. Воду слід міняти в міру забруднення, але не рідше одного—двох разів на тиждень. Можлива установка електричної помпи з фільтром, яка не виключає регулярну зміну води. Крім того, необхідно встановити лампу розжарювання (40 Вт) і джерело дозованого ультрафіолетового випромінювання. Черепахам рекомендується давати влітку можливість грітися на сонці.

http://zolotayarybka.zakupka.com/p/1503537

В неволі червоновухих черепах годують ракоподібними (креветками), молюсками (дрібними прісноводними і акваріумними равликами, філе кальмара), черв'яками (земляні хробаки, трубочник), комахами та їх личинками (наприклад, мотилем), пуголовками, жабенятами, шматочками нежирного м'яса і рибою. Також добре їдять шматочки печінки. З рослинної їжі можна давати шпинат, листя салату, капусти, кульбаби, а також водні рослини (ряска, морська капуста, анахарис, спірогира, эдогониум, водна жеруха та ін).

Молодих черепах (до 2 років) слід годувати щодня. Дорослих — не частіше 2-3 разів у тиждень. Годувати черепах краще приблизно в один і той же час, вони швидко звикають до місця і часу годування. Кількість їжі повинно бути таке, яке вони можуть з'їсти за півгодини.
Американська червоновуха черепаха (Trachemys scripta). Діставши Американська червоновуха черепаха (Trachemys scripta). Діставши - фото 2 Американська червоновуха черепаха (Trachemys scripta). Діставши - фото 3

Коментарі

Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно автору оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар
Додати коментар
140.00 грн. за шт.
5.39 $ / 4.38 € / 330.97 руб.

Зв'язатися з продавцем :

Вийшов термін публікації оголошення
Артем

на порталі orlada.com

Реклама

Новини

Відкриття інтернет магазину
Інструкція як користуватись адмін частиною магазину.
детально...
1 585 грн. за шт.
26.02.2018
за домовленістю
16.04.2018
Козуля. Куплю козуль різного віку Тварини > Iншi тварини Київ
Від 1 500 $
04.07.2015
Підписуйтесь на нашу групу вконтакті, щоб бути вкурсі всіх подій!