Харків. Купити супутникове обладнання в Харкові

Харківська область > Харків
|
26.11.2016
|
10.12.2016
|
переглядів : 15
|
№ номер : 123584
  • Харків. Купити супутникове обладнання в Харкові - фото
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Харків. Купити супутникове обладнання в Харкові, смарт тв у Харкові, IPTV в Харкові, HDTV в Харкові Установка супутникових тарілок в Харкові недорого 063-258-18-30.
Супутникове ТБ тільки завдяки одноразовій покупці комплекту супутникового обладнання і встановлення супутникової антени надасть Вам більше 120 безкоштовних телеканналов російською та українською мовою, більше 1000 безкоштовних телеканналов зі всього світу, якісне зображення і стереозвук, і це тільки безкоштовні телеканналы без абонплати які Ви можете дивитися в будь-який час доби на вашому телевізорі. Супутникове телебачення - дивись те, що подобається!
Наші фахівці встановлять і налаштують для Вас у Харкові антену супутникову тарілку і систему супутникового телебачення в найкоротші терміни і з високою якістю. Низька ціна на супутникове обладнання в нашому магазині супутникових антен обумовлена тим, що ми взаємодіємо з безпосередніми виробниками обладнання для супутникового телебачення без участі посередників з продажу будь-якого обладнання супутникового тб і супутникових антен тарілок. Відмінна якість супутникового обладнання + низька ціна на супутникові антени - ось основний фактор успіху продажів в нашому магазині супутникового телебачення.
Наші фахівці здійснять ремонт супутникового ТБ обладнання будь-якої складності в будь-якому районі Харкова, і зможуть 7 днів на тиждень без вихідних встановити супутникову антену в Харкові, налаштувати антену супутникового тв в Харкові, підключити супутникове ТБ у Харкові, прошити тюнер, підключити Смарт Тв у Харкові, налаштувати IPTV в Харкові, встановити андроїд тб в Харкові, ремонт і усунення несправності супутникової антени, ремонт тюнера супутникового ресивера.
Телефонуйте прямо зараз і Ви отримаєте відмінне супутникове обладнання за найнижчою ціною в Україні!
Від 1 250.00 грн. за
~47.80 $ / ~41.39 € / ~3 048.78 руб.
Закінчився термін публікації оголошення
Людина не зареєстрований на сайті
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар