Хочу і буду: Прийняти себе, полюбити життя і стати щасливим

Поділіться оголошенням з друзями!
Поскаржитися на оголошення
Киевская область > Київ
Подано :
10.08.2017
Дійсно до :
24.08.2017
Стан товару :
новий
ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ
Видання орієнтоване на широку аудиторію.

Чому книга гідна прочитання
• Ви зможете зрозуміти, чому ваше життя не складається так, як вам цього хочеться; зрозумієте, в якийсь момент щось пішло не так, і зможете вирішити свої проблеми з допомогою рад Михайла Лабковского, одного з найбільш відомих і авторитетних психологів.
• У цій книзі ви знайдете впізнавані ситуації і навіть слівця, характерні для кожної російської родини "школи життя", приклади прояву «рідний» ментальності і зрозумієте, у чому підступ такої знайомої нам психології поведінки. Дізнаєтеся, звідки в нас агресія, невпевненість у собі, у чому коріння психології жертви і невміння постояти за себе.
• Вивчивши цю книгу, ви дізнаєтеся, як гарантовано налагодити відносини з самим собою, знайти щастя в особистому житті і виростити щасливих дітей.
• Ця книга з тих, що не застарівають з роками; з тих, в яких відзначають важливі місця олівцем; з тих, що дарують друзям і близьким, а свій примірник дбайливо зберігають у домашній бібліотеці, щоб передати дітям. І, звичайно, з тих, що розбирають на цитати.

Для кого ця книга
Для широкого кола читачів.

Автор
Михайло Лабковский - практикуючий психолог з 35-річним стажем, радіо - і телеведучий. Автор знаменитих "Шести правил", а також власного методу формування у людини з психологічними проблемами здорових реакцій та життєвих навичок. Працював учителем, став одним з перших шкільних психологів. Довгий час був ведучим передачі "Дорослим про дорослих" на радіостанції "Ехо Москви". Жив, навчався і працював в Ізраїлі. В мерії Єрусалиму був психологом служби по роботі з важкими підлітками. І завжди вів прийоми як приватний психолог. Зараз Михайло Лабковский виступає з публічними лекціями-консультаціями по всьому світу, а також веде власне шоу на радіостанції "Срібний дощ".8

Київ, пр. Степана Бандери, 6
Хочу і буду: Прийняти себе, полюбити життя і стати щасливим Хочу і буду: Прийняти себе, полюбити життя і стати щасливим - фото 2
Лист успішно надіслано!
Надіслати листа

Коментарі

Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно автору оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар
Додати коментар
264.00 грн.
10.41 $ / 8.95 € / 636.14 руб.

Зв'язатися з продавцем :

Юрий

на порталі orlada.com

Реклама

Новини

Відкриття інтернет магазину
Інструкція як користуватись адмін частиною магазину....
детально...
астрологія Рiзне > Книги та друкована продукцiя
за домовленістю
26.06.2016
Наборщик текста на дому Рiзне > Книги та друкована продукцiя
45 000 грн.
07.08.2016
Кредит Рiзне > Книги та друкована продукцiя Дніпродзержинськ
Від 1 000 грн.
27.11.2015
Підписуйтесь на нашу групу вконтакті, щоб бути вкурсі всіх подій!