Купити довідку з банку про наявність грошей на рахунку для візи

Киевская область > Київ
|
07.04.2017
|
14.04.2017
|
переглядів : 12
|
№ номер : 125269
  • Купити довідку з банку про наявність грошей на рахунку для візи - фото
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Високорозвинені держави традиційно не горять бажанням дозволяти в'їзд на свою територію фінансово незабезпеченим людям, оскільки од них потім одні проблеми. Ось чому обов'язковим пунктом у списку документів для видачі візи виділена довідка про рахунку в банку.
Банки оформляють довідку швидко, так що при наявності відкритого рахунку проблем не виникає. Однак якщо грошей мало на рахунку, рахунок або взагалі не відкрито, доведеться купити довідку з банку. Тільки нерозумно заходити в найближчий банк і пропонувати одного з його працівників гроші за виписану довідку.
Звертайтеся в нашу компанію. Ми знаємо, які саме банки звертатися і до яких співробітникам підходити, щоб ті законно виписали для Вас довідку про наявність в їх банку рахунку, навіть за умови відсутності самого рахунку.
Ми вже допомогли придбати довідку з банку тисячам клієнтів, і постійно нарощуємо кількість банків-партнерів. Документ виписується виключно на фірмовому бланку банку з підписами потрібних посадових осіб фінансової установи та мокрою печаткою.
Заповнити форму заявки на придбання довідки для візи з банку можна по червоній ссылке Показати праворуч.
Ціна:за домовленістю
Закінчився термін публікації оголошення
Людина не зареєстрований на сайті
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар