Машинка для притиснення фальца ручна (Польща)

Кіровоградська область > Кіровоград
|
30.11.2016
|
14.12.2016
|
переглядів : 18
|
№ номер : 123782
  • Машинка для притиснення фальца ручна (Польща) - фото
Машинка для притиснення фальца ручна (Польща) - фото 0Машинка для притиснення фальца ручна (Польща) - фото 1Машинка для притиснення фальца ручна (Польща) - фото 2Машинка для притиснення фальца ручна (Польща) - фото 3
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Під час інноваційного розвитку, перші позиції функціонування в тонколистової жерсті, займають підприємства, які йдуть"в ногу з часом".
Здавалося б, ергономичные, універсальні інструменти вже давно могли б прийти на зміну традиційної киянке, проте до цих пір більшість бригад працює «по-старому». Для підвищення Вашої прибутку, мінімізації фізичних зусиль, а також створення переваг перед найближчими конкурентами пропонуємо Вам революційний пристрій - довальцовщик. Агрегат використовується для дожима згину тонколистової жерсті до 180. Компактність (габарити 220х45х135 мм.) і легкість (вага 2,4 кг) завальцювання ручної дозволяють використовувати її для робіт у важкодоступних місцях, де інші покрівельні інструменти просто біс сили. Доставка агрегату забезпечується в найкоротші терміни, адже вся продукція є в наявності на складі. Працюємо без передоплати! Лише після отримання товару, і впевненості, що це саме те що вам потрібно, проводиться оплата. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте якісне і надійне обладнання, фінансову стабільність і "бальзам на душу". Телефонуйте.
Ціна:за домовленістю
Закінчився термін публікації оголошення
Немає аватара
На сайті з : 12.06.2015
Онлайн : 21.02.2018 09:39
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар