Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Новинка! Дитячі смарт годинник Q200!

Киевская область > Київ > УЛ. СТАРОВОКЗАЛЬНАЯ, 23, ОФИС 313
|
10.12.2016
|
17.12.2016
|
переглядів : 1
|
№ номер : 123624
  • Новинка! Дитячі смарт годинник Q200! - фото
Новинка! Дитячі смарт годинник Q200! - фото 0Новинка! Дитячі смарт годинник Q200! - фото 1Новинка! Дитячі смарт годинник Q200! - фото 2Новинка! Дитячі смарт годинник Q200! - фото 3
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Хвилюєтеся за свою дитину? Не знаєте де він? З ким? І чим займається?
Рішення є – розумні годинник для дітей Q200.
Це абсолютна новинка в світі дитячих годин з величезних кількістю поліпшень і доробок у порівнянні зі своїми попередниками. Тепер дитячі годинник обладнані потужним, але економічним двох ядерним процесором, що прискорить їх роботу у всіх додатках, але збереже витрата заряду.
Це перші смарт годинник для дітей на системі Android, що робить їх швидкими і чуйними в роботі.
В години вмонтована фотокамера з можливістю повороту, яка дозволить робити яскраві і динамічні знімки прямо з руки.
Користь дитячих розумних годин Q200 для батьків:
1. Завдяки вбудованому GPS трекера Ви будете завжди в курсі того, де знаходиться Ваша дитина на даний момент з точністю до 10 метрів.
2. За допомогою 3G інтернету, який є тільки в Q200, Ви зможете визначати місцезнаходження дитини ще більш точно і швидко.
3. Q200 – це не тільки години, але і повноцінний мобільний телефон, який завжди на руці дитину, а це означає, що Ваш дзвінок не залишиться без відповіді, так як годинничок на відміну від мобільного телефону не будуть забуті в рюкзаку або загублені.
4. Годинники мають можливість приймати односторонні дзвінки від зазначених номерів, про яких дитина не дізнається. А це означає, що Ви зможете зателефонувати і почути, чим дитина зайнята, з ким проводить свій час або ж як відповідає на уроках.
5. Q200 здатні відстежувати місцезнаходження через Wi-Fi мережі, що дозволить Вам знайти дитину в приміщенні з точністю до 3-х метрів. Величезною перевагою є можливість підключення навіть до мереж з паролем, а такого немає ні в одних смарт годин.
6. Також тепер Ви можете бути абсолютно спокійні за те, що Ваша дитина знаходиться в безпечному для нього місці за допомогою функції Гео-огорожу. Просто встановіть безпечне місце для дитини на карті, наприклад школа, двір і т. д., і якщо Ваш малюк його покине – Ви відразу ж отримаєте повідомлення на телефон і координати місцезнаходження дитини.
Наш магазин продає тільки оригінальні годинник, куплені безпосередньо у виробника, та володіють усіма необхідними сертифікатами, що гарантує їх високу якість.
Наші переваги:
Гарантія 1 рік
Сім картка в подарунок
Безкоштовна налаштування годинок
Безкоштовна доставка
Детальніше про годинник на нашому сайті та за контактами вказаними в оголошенні.

КИЇВ, ВУЛ. СТАРОВОКЗАЛЬНА, 23, ОФІС 313
2 299.00 грн.
~88.59 $ / ~71.84 € / ~5 434.99 руб.
Закінчився термін публікації оголошення
Людина не зареєстрований на сайті
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар