Охорона офісів, квартир

Поділіться оголошенням з друзями!
Поскаржитися на оголошення
Киевская область > Київ
Подано :
25.07.2017
Дійсно до :
24.08.2017
Охоронне агентство «Левіт» - це агентство, яке піклується про безпеку і збереження мирного населення, так як в нинішню епоху безпека є досить важко досяжною метою
Агентство «Левіт» надає усілякі послуги охоронної та пожежної сигналізації, пультової охорони квартир, офісів та будинків, наявність тривожних кнопок і системи GPS-спостереження і багато чого іншого.
Наша служба охорони зарекомендувала себе, як одна з найнадійніших , стабільних та безпечних організацій, яка здатна швидко і ефективно реагувати і вирішувати ваші проблеми або ж усувати їх збудника. За довгі роки роботи наша приватна охорона накопичила досвід по вирішенню та запобіганню виникнення труднощів, а так само повного збереження здоров'я клієнта.
Ми організовані і стабільні у всьому, так як наші цілі – це повний комплексний аналіз проблеми, пов'язаної з безпекою, швидке та якісне усунення, рішення цієї проблеми. Високий рівень захисту від кваліфікованих і спеціально навчених працівників фірми «Левіт», просто не дозволить вам турбується щодо «захисту»!
Наше охоронне агентство є в місті Дніпропетровськ і Запоріжжя, і багатьох інших. І, звичайно ж, охоронне агентство охоплює весь місто Київ як столицю і рушійну частина всієї країни!
Наша фірма з повагою ставиться до інтересів клієнтів і всім їх вимогам, дотримується абсолютна конфіденційність.
Охорона офісів, квартир

Коментарі

Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно автору оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар
Додати коментар
Від 300.00 грн.
10.53 $ / 8.70 € / 619.83 руб.

Зв'язатися з продавцем :

Вийшов термін публікації оголошення
Людмила

на порталі orlada.com

Реклама

Новини

Відкриття інтернет магазину
Інструкція як користуватись адмін частиною магазину.
детально...
Підписуйтесь на нашу групу вконтакті, щоб бути вкурсі всіх подій!