Професійний персональний тренер

Вся Україна > одесса
|
07.12.2016
|
14.12.2016
|
переглядів : 4
|
№ номер : 123226
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Доброго часу доби всім і гарного настрою!
Рух це життя – знає кожен, але, на жаль, в силу тих чи інших причин, фізичний стан свого тіла турбує далеко не всіх і дуже даремно. Не секрет виникнення багатьох захворювань,
провокує малорухливий спосіб життя і відсутність фізичного навантаження, тим більше в наш час – час комп'ютерних технологій і сидячої роботи.
Я майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, професійний персональний тренер з великим стажем роботи (15 років) із задоволенням розроблю для Вас грамотну тренувальну програму з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей та побажань щодо корекції Вашої фігури. Дам вичерпні рекомендації з побудови ідеального тіла і правильному харчуванню. Маю успішний досвід роботи з людьми після серйозних травм і оперативних втручань (Міжхребцева грижа, варикоз, і. т. д.)
Розповім і покажу, як поліпшити Ваші спортивні результати (станова тяга, присідання, жим лежачи). Проводжу персональні тренування, у тому числі дистанційно.
З моєю допомогою досягти бажаних результатів у наборі м'язової маси, скиданні зайвої ваги, відновлення після травм буде простіше, швидше і ефективніше.
І пам'ятайте, Тіло – храм душі !!!
100.00 грн.
~3.82 $ / ~3.31 € / ~243.90 руб.
Закінчився термін публікації оголошення
Людина не зареєстрований на сайті
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар