Сімейна пара для обслуговування приватного будинку (водій+домра

Поділіться оголошенням з друзями!
Поскаржитися на оголошення
Киевская область > Київ
Подано :
02.12.2016
Дійсно до :
09.12.2016
Потрібно терміново сімейна пара для обслуговування приватного будинку і проживає в ньому однієї людини. Тривале співробітництво.
Вимоги: досвід роботи на аналогічній роботі більше року, відсутність шкідливих звичок, працьовитість, відповідальність. Обов'язки: прибирання території біля будинку, прибирання будинку, прання, прасування, приготування їжі, контроль за комунікаціями. Виконання доручень роботодавця. Водіння автомобіля по Києву. Догляд за садом, басейном. Проживати в окремій половині будинку з усіма зручностями.
Графік роботи: з проживанням. Вихідні договірні, накопичувальні.
Зарплата: 12000 гривень в місяць на двох.
Співбесіда за адресою: вул. Голосіївська, 7, корпус 1, поверх 7, офіс 7, з понеділка по п'ятницю з 10-00 до 15-00. При собі мати: паспорт, інд. код, фото 3х4, санітарну книжку, трудову книжку., водійське посвідчення.

Академія Домашнього Персоналу "НІКА" займається підбором домашнього персоналу в сім'ї Києва та України. Наше агентство спеціалізується на кваліфікованому підборі домробітниць, покоївок, нянь, гувернанток, доглядальниць, водіїв, садівників, господарників, економок, керуючих, кухарів. Щоб претендувати на вакансії від агентства, необхідно пройти реєстрацію. Реєстрація проводиться індивідуально з кожним кандидатом в офісі агентства. Процедура реєстрації включає в себе заповнення анкетних даних, консультація кандидата з менеджером, визначення найбільш відповідної посади, рівня заробітної плати, тестування рівня знань і навичок, складання резюме для кандидата, підготовка до співбесіди з роботодавцем, проведення інструктажу. Агентство надає для здобувачів: інформацію про наявність вакансій, внесення резюме в базу агентства, підготовку до співбесіди з роботодавцем, професійне та психологічне тестування. Як швидко можна влаштуватися на роботу? Терміни абсолютно індивідуальні і залежать від попиту на представлений рівень фахівця, періодичності надходження відповідних вакансій та бажання працювати самого фахівця.
Сімейна пара для обслуговування приватного будинку (водій+домра

Коментарі

Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно автору оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар
Додати коментар
12 000.00 грн.
460.65 $ / 373.60 € / 36 363.64 руб.

Зв'язатися з продавцем :

Вийшов термін публікації оголошення
Академия персонала Ника

на порталі orlada.com

Реклама

Новини

Відкриття інтернет магазину
Інструкція як користуватись адмін частиною магазину.
детально...
за домовленістю
05.10.2014
Від 4 800 грн.
10.07.2017
Підписуйтесь на нашу групу вконтакті, щоб бути вкурсі всіх подій!