Сімейна пара для обслуговування приватного будинку (водій+домра

Киевская область > Київ
|
21.12.2016
|
28.12.2016
|
переглядів : 8
|
№ номер : 123609
  • Сімейна пара для обслуговування приватного будинку (водій+домра - фото
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Потрібно терміново сімейна пара для обслуговування приватного будинку і проживає в ньому однієї людини. Тривале співробітництво.
Вимоги: досвід роботи на аналогічній роботі більше року, відсутність шкідливих звичок, працьовитість, відповідальність. Обов'язки: прибирання території біля будинку, прибирання будинку, прання, прасування, приготування їжі, контроль за комунікаціями. Виконання доручень роботодавця. Водіння автомобіля по Києву. Догляд за садом, басейном. Проживати в окремій половині будинку з усіма зручностями.
Графік роботи: з проживанням. Вихідні договірні, накопичувальні.
Зарплата: 12000 гривень в місяць на двох.
Співбесіда за адресою: вул. Голосіївська, 7, корпус 1, поверх 7, офіс 7, з понеділка по п'ятницю з 10-00 до 15-00. При собі мати: паспорт, інд. код, фото 3х4, санітарну книжку, трудову книжку., водійське посвідчення.

Академія Домашнього Персоналу "НІКА" займається підбором домашнього персоналу в сім'ї Києва та України. Наше агентство спеціалізується на кваліфікованому підборі домробітниць, покоївок, нянь, гувернанток, доглядальниць, водіїв, садівників, господарників, економок, керуючих, кухарів. Щоб претендувати на вакансії від агентства, необхідно пройти реєстрацію. Реєстрація проводиться індивідуально з кожним кандидатом в офісі агентства. Процедура реєстрації включає в себе заповнення анкетних даних, консультація кандидата з менеджером, визначення найбільш відповідної посади, рівня заробітної плати, тестування рівня знань і навичок, складання резюме для кандидата, підготовка до співбесіди з роботодавцем, проведення інструктажу. Агентство надає для здобувачів: інформацію про наявність вакансій, внесення резюме в базу агентства, підготовку до співбесіди з роботодавцем, професійне та психологічне тестування. Як швидко можна влаштуватися на роботу? Терміни абсолютно індивідуальні і залежать від попиту на представлений рівень фахівця, періодичності надходження відповідних вакансій та бажання працювати самого фахівця.
12 000.00 грн.
~458.89 $ / ~397.35 € / ~29 268.29 руб.
Закінчився термін публікації оголошення
Немає аватара
На сайті з : 21.02.2015
Онлайн : 02.06.2018 16:57
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар