У Харкові супутникова тарілка недорого установка монтаж

Харківська область > Харків
|
29.11.2016
|
13.12.2016
|
переглядів : 7
|
№ номер : 123697
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Харків. Супутникове тб налаштування супутників у Харкові, смарт тв у Харкові, IPTV в Харкові, HDTV В Харкові супутникова тарілка недорого продаж монтаж установка, настройка ремонт демонтаж 063-258-18-30.
Антени супутникові: установка, ремонт, налаштування та обслуговування. Ремонт телевізорів Харків вдома у власника. Всі райони. Гагаріна, Одеська, Н. Будинки і ХТЗ.
Робити покупки супутникового обладнання за низькою ціною завжди приємно і вигідно, і ми подбали про те, щоб саме у нас ви змогли купити супутникове обладнання будь поставити супутникову антену, налаштувати супутникову тарілку в Харкові за найдоступнішою ціною на супутникове обладнання в Україні. Для вас завжди в наявності найновіші моделі супутникових тюнерів, найнижчі ціни на супутникове обладнання, оперативна доставка будь-якого супутникового обладнання і якісна установка супутникових антен в Харкові.
Звертайтеся до нас і Ви зрозумієте, що робите правильний вибір звертаючись до професіоналів установка супутникової антени в Харкові нашими фахівцями гарантує Вам якісну роботу супутникового тб обладнання та супутникової антени у вашому будинку, також ми швидко і якісно виконуємо встановлення супутникових антен в Харкові будь-якої складності в тому числі і з обладнанням замовника, з нашої допомогу можна швидко демонтувати антену супутникову, встановити супутникову антену на іншому місці, відремонтувати у Харкові супутникове тб обладнання, прошити тюнер супутниковий ресивер, підключити в Харкові IPTV, налаштувати в Харкові Андроїд Тб, встановити в Харкові Смарт Тв.
Отже телефонуйте нам прямо зараз, замовте Вашу супутникову антену і отримуйте Ваше задоволення від перегляду Ваших улюблених телепередач завжди.
Від 1 250.00 грн. за
~49.41 $ / ~42.06 € / ~3 140.70 руб.
Закінчився термін публікації оголошення
Людина не зареєстрований на сайті
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар