У Харкові супутникова тарілка недорого установка монтаж

Поділіться оголошенням з друзями!
Поскаржитися на оголошення
Харківська область > Харків
Подано :
29.11.2016
Дійсно до :
13.12.2016
Стан товару :
новий
Харків. Супутникове тб налаштування супутників у Харкові, смарт тв у Харкові, IPTV в Харкові, HDTV В Харкові супутникова тарілка недорого продаж монтаж установка, настройка ремонт демонтаж 063-258-18-30.
Антени супутникові: установка, ремонт, налаштування та обслуговування. Ремонт телевізорів Харків вдома у власника. Всі райони. Гагаріна, Одеська, Н. Будинки і ХТЗ.
Робити покупки супутникового обладнання за низькою ціною завжди приємно і вигідно, і ми подбали про те, щоб саме у нас ви змогли купити супутникове обладнання будь поставити супутникову антену, налаштувати супутникову тарілку в Харкові за найдоступнішою ціною на супутникове обладнання в Україні. Для вас завжди в наявності найновіші моделі супутникових тюнерів, найнижчі ціни на супутникове обладнання, оперативна доставка будь-якого супутникового обладнання і якісна установка супутникових антен в Харкові.
Звертайтеся до нас і Ви зрозумієте, що робите правильний вибір звертаючись до професіоналів установка супутникової антени в Харкові нашими фахівцями гарантує Вам якісну роботу супутникового тб обладнання та супутникової антени у вашому будинку, також ми швидко і якісно виконуємо встановлення супутникових антен в Харкові будь-якої складності в тому числі і з обладнанням замовника, з нашої допомогу можна швидко демонтувати антену супутникову, встановити супутникову антену на іншому місці, відремонтувати у Харкові супутникове тб обладнання, прошити тюнер супутниковий ресивер, підключити в Харкові IPTV, налаштувати в Харкові Андроїд Тб, встановити в Харкові Смарт Тв.
Отже телефонуйте нам прямо зараз, замовте Вашу супутникову антену і отримуйте Ваше задоволення від перегляду Ваших улюблених телепередач завжди.

Коментарі

Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно автору оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар
Додати коментар
Від 1 250.00 грн. за шт.
47.17 $ / 40.00 € / 2 747.25 руб.

Зв'язатися з продавцем :

Вийшов термін публікації оголошення
Сергей

на порталі orlada.com

Реклама

Новини

Відкриття інтернет магазину
Інструкція як користуватись адмін частиною магазину....
детально...
Kodak PlayFull Waterproof Побутова техніка > Тв, відео, аудіо апаратура
648 грн.
06.11.2013
Блок живлення BN44-00340B Побутова техніка > Тв, відео, аудіо апаратура Баштанка
850 грн.
08.03.2016
ремонт і установка супутникових антен Харків Побутова техніка > Тв, відео, аудіо апаратура Харків
Від 1 250 грн. за шт.
10.01.2017
Підписуйтесь на нашу групу вконтакті, щоб бути вкурсі всіх подій!