Вишки тури. Працюємо по всій території України.

Поділіться оголошенням з друзями!
Поскаржитися на оголошення
Вся Україна
Подано :
11.11.2016
Дійсно до :
18.11.2016
Ми є в Запоріжжі, Дніпропетровську, Харкові, Києві, Львові, Сумах, Полтаві, Херсоні, Івано-Франківську. Працюємо по всій території України.
Телефонуйте прямо зараз: +38 (099) 292-20-32, +38 (067) 703-25-79
Компанія " Конструктор" пропонує кілька різних конфігурацій вишок-тур, які відрізняються між собою висотою, розмірами робочої площадки і загальною вантажопідйомністю. Щоб правильно вибрати вишку-туру, необхідно точно визначитися з умовами і видами робіт, для яких вона буде використовуватися.

1. Підмостки мобільні полегшені 1,6 Х 0,8 м
Максимальна висота розміщення настилу – 5,2 м. компактна конструкція з усіх представлених. Підходить для організації внутрішніх і зовнішніх будівельних робіт з обмеженням робочого простору. Легко проходить в коридори і дверні прорізи. Функціональність конструкції дозволяє домогтися максимальної зручності в монтажі і транспортуванні, без втрати характеристик стійкості і безпеки. Крім будівельних цілей може використовуватися для надання клінінгових послуг, а також для монтажу зовнішньої реклами.

2. Вишка-тура мобільна полегшена 1,7 Х 0,8 м
Максимальна висота розміщення настилу – 6,4 м. Чудово підходять для невеликих майданчиків, а також для внутрішніх і зовнішніх фасадних робіт на невеликій висоті. Легка і мобільна конструкція дозволяє легко переміщати вишку-туру по будівельному майданчику в нерозібраному вигляді. Відрізняється надійністю, стійкістю і безпекою. Може ефективно використовуватися також для надання клінінгових послуг і монтажу зовнішньої реклами.

3. Пересувна збірно-розбірна вишка 2,0 х 1,2 м
Максимальна висота розміщення настилу – 19,8 м. найпопулярніша і універсальна конструкція. Підходить для широкого спектру внутрішніх та зовнішніх робіт. Мобільна, легка в транспортуванні і зберіганні. Значна вантажопідйомність і надійність робочої площадки дозволяють розміститися на ній не лише робочим, а і необхідного будівельного обладнання або матеріалів. Стійкість вишки тури «Конструктор» забезпечена технічно досконалою конструкцією і надійними гвинтовими опорами коліс в робочому положенні.

4.Пересувна збірно-розбірна вишка 2,0 Х 2,0 м
Максимальна висота розміщення настилу – 19,8 м. Ширина робочої площадки забезпечує можливість знаходження на ній двох або трьох фахівців одночасно, а також дає місце для розміщення більшої кількості обладнання або будівельних матеріалів. Таким чином, це суттєво економить час і дозволяє завжди слідувати графіку будівництва. Характеристики надійності, зручності монтажу та експлуатації не відрізняються від попередньої моделі і також відповідають найвищим стандартам.
Вишки тури. Працюємо по всій території України. Вишки тури. Працюємо по всій території України. - фото 2 Вишки тури. Працюємо по всій території України. - фото 3 Вишки тури. Працюємо по всій території України. - фото 4

Коментарі

Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно автору оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар
Додати коментар
3 300.00 грн.
126.68 $ / 102.74 € / 10 000.00 руб.

Зв'язатися з продавцем :

Вийшов термін публікації оголошення
Сайчук Даниил Олегович

на порталі orlada.com

Реклама

Новини

Відкриття інтернет магазину
Інструкція як користуватись адмін частиною магазину.
детально...
Талі-балансири для пив TECNA (Італія) Будiвництво та ремонт > Промислове обладнання, матеріали та інструменти
за домовленістю
17.04.2018
Привід для автоматичних дверей Будiвництво та ремонт > Промислове обладнання, матеріали та інструменти Київ
Від 1 грн.
08.08.2016
Ліси будівельні від заводу виробника Будiвництво та ремонт > Промислове обладнання, матеріали та інструменти
1 090 грн.
21.11.2016
Підписуйтесь на нашу групу вконтакті, щоб бути вкурсі всіх подій!