Вишки тури. Працюємо по всій території України.

Поділіться оголошенням з друзями!
Поскаржитися на оголошення
Вся Україна
Подано :
11.11.2016
Дійсно до :
18.11.2016
Ми є в Запоріжжі, Дніпропетровську, Харкові, Києві, Львові, Сумах, Полтаві, Херсоні, Івано-Франківську. Працюємо по всій території України.
Телефонуйте прямо зараз: +38 (099) 292-20-32, +38 (067) 703-25-79
Компанія " Конструктор" пропонує кілька різних конфігурацій вишок-тур, які відрізняються між собою висотою, розмірами робочої площадки і загальною вантажопідйомністю. Щоб правильно вибрати вишку-туру, необхідно точно визначитися з умовами і видами робіт, для яких вона буде використовуватися.

1. Підмостки мобільні полегшені 1,6 Х 0,8 м
Максимальна висота розміщення настилу – 5,2 м. компактна конструкція з усіх представлених. Підходить для організації внутрішніх і зовнішніх будівельних робіт з обмеженням робочого простору. Легко проходить в коридори і дверні прорізи. Функціональність конструкції дозволяє домогтися максимальної зручності в монтажі і транспортуванні, без втрати характеристик стійкості і безпеки. Крім будівельних цілей може використовуватися для надання клінінгових послуг, а також для монтажу зовнішньої реклами.

2. Вишка-тура мобільна полегшена 1,7 Х 0,8 м
Максимальна висота розміщення настилу – 6,4 м. Чудово підходять для невеликих майданчиків, а також для внутрішніх і зовнішніх фасадних робіт на невеликій висоті. Легка і мобільна конструкція дозволяє легко переміщати вишку-туру по будівельному майданчику в нерозібраному вигляді. Відрізняється надійністю, стійкістю і безпекою. Може ефективно використовуватися також для надання клінінгових послуг і монтажу зовнішньої реклами.

3. Пересувна збірно-розбірна вишка 2,0 х 1,2 м
Максимальна висота розміщення настилу – 19,8 м. найпопулярніша і універсальна конструкція. Підходить для широкого спектру внутрішніх та зовнішніх робіт. Мобільна, легка в транспортуванні і зберіганні. Значна вантажопідйомність і надійність робочої площадки дозволяють розміститися на ній не лише робочим, а і необхідного будівельного обладнання або матеріалів. Стійкість вишки тури «Конструктор» забезпечена технічно досконалою конструкцією і надійними гвинтовими опорами коліс в робочому положенні.

4.Пересувна збірно-розбірна вишка 2,0 Х 2,0 м
Максимальна висота розміщення настилу – 19,8 м. Ширина робочої площадки забезпечує можливість знаходження на ній двох або трьох фахівців одночасно, а також дає місце для розміщення більшої кількості обладнання або будівельних матеріалів. Таким чином, це суттєво економить час і дозволяє завжди слідувати графіку будівництва. Характеристики надійності, зручності монтажу та експлуатації не відрізняються від попередньої моделі і також відповідають найвищим стандартам.
Вишки тури. Працюємо по всій території України. Вишки тури. Працюємо по всій території України. - фото 2 Вишки тури. Працюємо по всій території України. - фото 3 Вишки тури. Працюємо по всій території України. - фото 4

Коментарі

Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно автору оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар
Додати коментар
3 300.00 грн.
126.05 $ / 106.11 € / 7 449.21 руб.

Зв'язатися з продавцем :

Вийшов термін публікації оголошення
Сайчук Даниил Олегович

на порталі orlada.com

Реклама

Новини

Відкриття інтернет магазину
Інструкція як користуватись адмін частиною магазину....
детально...
Пальник для аргонодугового зварювання TIG SRT 26V Будiвництво та ремонт > Промислове обладнання, матеріали та інструменти
Від 900 грн. за шт.
02.06.2016
Шнековий охолоджувач Чиллер Будiвництво та ремонт > Промислове обладнання, матеріали та інструменти
за домовленістю
21.09.2017
Ангар арочний б / у Будiвництво та ремонт > Промислове обладнання, матеріали та інструменти Хмельницький
Від 120 000 грн.
22.03.2014
Підписуйтесь на нашу групу вконтакті, щоб бути вкурсі всіх подій!