Юридична допомога малому та середньому бізнесу

Поділіться оголошенням з друзями!
Поскаржитися на оголошення
Дніпропетровська область > Дніпропетровськ > Олександра Конинського, 10а
Подано :
13.11.2016
Дійсно до :
13.12.2016
Юридичний супровід бізнесу

Ми щиро зацікавлені в успішному розвитку бізнесу наших клієнтів, а тому готові запропонувати Вам програму правової підтримки бізнесу, що передбачає надання консультаційної та представницької підтримки клієнтам.
Правова допомога бізнесу полягає у своєчасній юридичної підтримки життєдіяльності Вашої компанії, в налагодженні відносин з контрагентами, аналіз проблемних ситуацій з метою недопущення виникнення конфліктів. Важливу роль у нормальній життєдіяльності бізнес процесів, грає надання допомоги у представленні інтересів компанії в державних, муніципальних, фіскальних та правоохоронних органах.

Юрист повинен постійно тримати руку на пульсі, не допускаючи до судових конфліктів і проблемних ситуацій з правоохоронними органами. Якщо ж участь у судовому процесі неминуче, то адвокат грамотно представить інтереси клієнта в судових та правоохоронних органах.

Юрист в штаті – це зайві витрати. Зовнішня правова допомога бізнесу хороша тим, що правового фахівця можна залучати до участі в справах компанії по мірі необхідності.

Говорячи про зовнішню правової допомоги бізнесу, можна виділити наступні переваги:
- до участі у вирішенні проблем залучаються профільні фахівці. Юрист-універсал – це рідкість. Тому штатний працівник не завжди може успішно здійснювати повний супровід діяльності компанії;
- свіжий погляд зі сторони дозволяє іноді більш ефективно проаналізувати і вирішити проблему, що склалася;
- позаштатний юрист – незаінтересована особа. Цей фактор стає визначальним, коли виникають конфлікти між співзасновниками і надається правова допомога в рамках корпоративних спорів.

Система оплати наших послуг проста, ми пропонуємо Вам для вибору три пакета корпоративного обслуговування: стандарт, медіум, оптимальний.

За кількістю та якістю надаваних послуг пакети корпоративного обслуговування не відрізняються один від одного. Різниця між пакетами, у вартості роботи фахівця в годину і кількістю годин, які входять в пакет.

Чим більше ми працюємо, тим менше ви платите.

ТОВ "Консалтер"
Дніпро, Олександра Конинського, 10а

Коментарі

Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно автору оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар
Додати коментар
Ціна : за домовленістю

Зв'язатися з продавцем :

Вийшов термін публікації оголошення

Реклама

Новини

Відкриття інтернет магазину
Інструкція як користуватись адмін частиною магазину....
детально...
за домовленістю
20.01.2016
за домовленістю
01.11.2013
Продаж інтернет казино Бізнес послуги
Від 800 $ за км.
20.09.2015
Підписуйтесь на нашу групу вконтакті, щоб бути вкурсі всіх подій!