Знижка 7% на Wi-Fi маршрутизатор Asus RT-AC51U

Киевская область > Київ > ул. Дегтярёвская, 25-А, корпус Г
|
21.05.2017
|
28.05.2017
|
переглядів : 15
|
№ номер : 123253
Стан товару новий
До закінчення акції:387дн.
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
В інтернет-магазині Network Tools, спеціалізацією якої є продаж мережевого устаткування виробництва Asus, оголосили про знижку на дводіапазонні wi-fi роутери Asus RT-AC51U. Знижка становить 7% і робить цю модель більш привабливою для клієнтів.

Маршрутизатор Asus RT-AC51U здатний роздавати Wi-Fi сигналу в двох діапазонах. При приєднанні до нього пристрою по Wi-Fi на частоті 2.4 ГГц можна буде отримати швидкість бездротового з'єднання 300 Мбіт/секунду, а при частоті 5 ГГц можна насолоджуватися високошвидкісний зв'язком 433 Мбіт/секунду. Сумарне значення в 733 Мбіт/секунду і зниження вартості на 75 грн робить цей модем хітом продажів.

Серед переваг маршрутизатора Asus RT-AC51U варто відзначити наявність USB порту. Цей порт дозволяє підключити безпосередньо до роутера різні пристрої. Можна підключити зовнішній накопичувач і створити з нього хмарне сховище за допомогою функції ASUS AiCloud. Принтер, підключений до маршрутизатора, дозволить виробляти віддалену роздруківку по мережі. А можна просто підключити будь-який USB-модем до маршрутизатора і таким чином створити з нього резервний канал доступу до Інтернету.

Наявність двох зовнішніх антен з великим коефіцієнтом посилення допомагають маршрутизатора передачі даних на досить велику відстань. Так Ви отримаєте доступ до бездротової мережі навіть у віддаленому місці в межах офісу або квартири.

Приймаються роздрібні і оптові замовлення на маршрутизатор Asus RT-AC51U. Доставка магазином Network Tools здійснюється по всій Україні. Можливий готівковий і безготівковий розрахунок. Телефон для зв'язку (044) 3628095, офіс в Києві. Більше інформації про маршрутизатор RT-AC51U розміщено на сторінці http://ntools.com.ua/asus-rt-ac51u
Знижка
0
UAH
41.00 $ за
~1 072.15 грн. / ~35.50 € / ~2 615.00 руб.
Закінчився термін публікації оголошення
Людина не зареєстрований на сайті
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар