Будівництво енергоефективних будинків у Києві

Киевская область > Київ
|
19.05.2020
|
02.06.2020
|
переглядів : 13
|
№ номер : 158765
  • Будівництво енергоефективних будинків у Києві - фото
Будівництво енергоефективних будинків у Києві - фото 0Будівництво енергоефективних будинків у Києві - фото 1Будівництво енергоефективних будинків у Києві - фото 2Будівництво енергоефективних будинків у Києві - фото 3
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Компанія "СКД Україна", завдяки своєму чималому досвіду роботи в сфері будівництва, оволоділа унікальним методом втілення ідей сучасного житла.

Каркасний не дорогий котедж, в середньому послужить 130-160 років. Котеджі зведені за такої технології відрізняються низькою ціною в порівнянні з зрубами або цегляними котеджами. Каркасні технології не поступаються за якістю і характеристиками, цегляного будинку. Наша компанія протягом кількох років займається проектуванням та будівництвом об'єктів за каркасною технологією. Тільки Вам ми запропонуємо будівництво та низькі ціни на котеджі, каркасні будинки. Ми також пропонуємо Вам будівництво дешевих швидкомонтованих дачних будиночків в Дніпропетровському регіоні. Ми орієнтуємося на клієнтів з середнім рівнем достатку. У нашій сфері, конкуренція примушує нас вибрати напрямок, при якому «ціна-якість» співвідноситься, будівництво і проектування по каркасної технології набагато краще, ніж у конкурентів нашої області. Позитивною складовою є ціна, яка відповідає реальним виконаним роботам і матеріалів.

Вдалих Вам рішень, високого енергозбереження і прекрасного мікроклімату в затишних каркасних будинках разом з компанією "СКД Україна"!
Лист успішно відправлено

Зв'язок з продавцем

Надіслати лист
Ціна:за домовленістю
Немає аватара
На сайті з : 06.08.2019
Онлайн : 19.05.2020 17:27
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар