Допомога ясновидиці Тернопіль. Любовний приворот Тернопіль.

Тернопольская область‎ > Тернополь
|
25.05.2023
|
08.06.2023
|
просмотров : 17
|
№ номер : 178051
  • Допомога ясновидиці Тернопіль. Любовний приворот Тернопіль. - фото
Пожаловаться на объявление
Спам
Неверная рубрика
Запрещенный товар/услуга
Объявление уже не актуально
Мошенничество
Другое
Отправить
Зняття порчі Тернополі. Допомога ясновидиці Тернопіль. Любовний приворот Тернопіль. Повернення улюблених Тернопіль. Обряд на залучення кохання ТернопільТаролог Тернопіль. Відворот від коханки Терноп. Зняття сглазу Тернопіль.

Якщо в дім прийшла біда, не варто впадати у відчай і опускати руки, треба зубами боротися за своє щастя. При цьому слід розуміти, що боротьба за своє щастя – це не гріх. Можливості бути щасливими нам даються згори і тільки від нас залежить, чи зможемо ми утримати своє щастя. Повернути кохану людину, чоловіка в сім'ю, та батька дітям. Позбутися порчі і сглазу, які не дають жити щасливо. Відлучити кохану людину від згубної звички. Прибрати "вінець безшлюбності" - знайти вихід із нерозв'язної ситуації - можливо!
Мене звати Вікторія. Володію даром ясновидіння. Я допомагаю людям по всьому світу знайти любов і щастя. Завжди можете звернутися до мене із проблемою будь-якого роду. Не бійтеся звертатися до мене! Допомогу отримують усі, хто про неї попросить. Магічні знання та сила були надані мені, щоб я застосовувала їх на користь людям. Передбачити долю, повернути коханого в сім'ю, налагодити кар'єрні справи, відкрити фінансові канали, зняти порчу та пристріт і поставити ефективний захист.
Звертаючись, можете бути впевнені, що проблема буде вирішена. Робота ведеться з енергетичним полем людини, тому всі ритуали, які я проводжу, абсолютно безпечні і не мають жодних негативних наслідків.
Також працюю з любовною магією у любовних справах, у моїх силах відновити колишні почуття, також залучити до життя удачу та налагодити фінансовий стан. Допомога у покаранні кривдників. Перегляд майбутніх подій у житті. Багато чого підвладне моєму Дару.
Телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber
Письмо успешно отправлено

Связь с продавцом

Отправить письмо
Цена :по договоренности
Нет аватара
На сайте с : 17.01.2022
Онлайн : 24.09.2022 11:04
Пока комментариев нет.
Ваш комментарий будет видно автору объявления и всем кто писал комментарии.
Добавить комментарий