електро-, бензо-, акумуляторний інструмент, запасні частини, витратні матеріали

Черкаська область > Сміла
|
25.01.2021
|
01.02.2021
|
переглядів : 16
|
№ номер : 164016
  • електро-, бензо-, акумуляторний інструмент, запасні частини, витратні матеріали - фото
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Магазин «Добрий господар» входить до мережі магазинів

ТОВ «Центр Інструментів» і є офіційним дилером ТМ STIHL в Україні. Асортимент товарів (електро-, бензо-, акумуляторний інструмент, запасні частини, витратні матеріали) складає більш ніж 1 000 найменувань і постійно оновлюється та розширюється.

Вся наша продукція відрізняється високою якістю, та обов’язково проходить сертифікацію на території України, з наданням офіційної гарантії від виробника. В разі необхідності можлива доставка як власним транспортом по території міста та області, так і транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, тощо).

В структуру мережі входять сервісний центр та цехи стрічкових і дискових пил, які укомплектовані всім необхідним обладнанням, пристосуваннями, а також висококваліфікованим персоналом, що проходить систематичне навчання, а також перевірку знань і навичок у відповідності до вимог чинного законодавства і міжнародних стандартів.

Завдяки гнучкій ціновій політиці, широкому асортименту товарів та послуг, високому рівню сервісу і обслуговування, ми можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта!

Детальну інформацію щодо товарів та послуг Ви можете дізнатись за телефонами (096) 470-00-11, а також на сайті https://centr.in.ua.
Лист успішно відправлено

Зв'язок з продавцем

Надіслати лист
Від 3 999.00 грн.
~166.63 $ / ~149.78 € / ~10 523.68 руб.
Людина не зареєстрований на сайті
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар