ГАЗОВИЙ БАЛОНЧИК " КОБРА-1Н. ОБСЯГ 100 МЛ. Є У НАЯВНОСТІ.

Вся Україна
|
27.03.2020
|
03.04.2020
|
переглядів : 67
|
№ номер : 153706
  • ГАЗОВИЙ БАЛОНЧИК " КОБРА-1Н. ОБСЯГ 100 МЛ. Є У НАЯВНОСТІ. - фото
ГАЗОВИЙ БАЛОНЧИК " КОБРА-1Н. ОБСЯГ 100 МЛ. Є У НАЯВНОСТІ. - фото 0ГАЗОВИЙ БАЛОНЧИК " КОБРА-1Н. ОБСЯГ 100 МЛ. Є У НАЯВНОСТІ. - фото 1ГАЗОВИЙ БАЛОНЧИК " КОБРА-1Н. ОБСЯГ 100 МЛ. Є У НАЯВНОСТІ. - фото 2ГАЗОВИЙ БАЛОНЧИК " КОБРА-1Н. ОБСЯГ 100 МЛ. Є У НАЯВНОСТІ. - фото 3ГАЗОВИЙ БАЛОНЧИК " КОБРА-1Н. ОБСЯГ 100 МЛ. Є У НАЯВНОСТІ. - фото 4ГАЗОВИЙ БАЛОНЧИК " КОБРА-1Н. ОБСЯГ 100 МЛ. Є У НАЯВНОСТІ. - фото 5ГАЗОВИЙ БАЛОНЧИК " КОБРА-1Н. ОБСЯГ 100 МЛ. Є У НАЯВНОСТІ. - фото 6ГАЗОВИЙ БАЛОНЧИК " КОБРА-1Н. ОБСЯГ 100 МЛ. Є У НАЯВНОСТІ. - фото 7
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Самим популярним засобом активної оборони на сьогоднішній день є газові балончики. Вони підкуповують своєю ефективністю і компактністю. Наприклад Ви можете купити «Кобра 1Н» і носити його з собою в сумочці або в кишені, його обсяг становить 100 мл.

Дана модель містить 0,2% алгогена (діюча речовина, яке і викликає подразнення слизових оболонок і сльозотеча) і радіус ураження становить 2,7 метра. Як правило, даної концентрації ирританта достатньо, щоб знешкодити зловмисника на 15 хвилин.Купити балончик «Кобра 1Н» в Україні дуже просто, оскільки це дозволене засіб самооборони для громадян, які досягли 18 років.

Балончики аерозольного типу уражають слизові оболонки людини і викликають сильне подразнення. Протягом певного часу зловмисник буде недієздатний, оскільки сильна біль не дозволить йому відкрити очі, але по закінченню години все пройде. Цей балончик не завдають необоротної шкоди здоров'ю.

Купити недорого «Кобра 1Н», як Ви вже могли помітити, можна на нашому сайті. Саме у нас Ви можете придбати якісну продукцію за невисокою ціною.

Симптоми при застосуванні Кобри-1Н

Кобра -1Н, не дарма виробник назвав свою продукцію саме Кобра, симптоми від застосованого газу в балоні такі ж, як при укусі змії кобри. Виникають спазми легенів і спазми очних м'язів, дихання дуже сильно ускладнюється, в очах відчуття ніби насипали битого скла, виникає задуха, людина починає задихатися і поряд з цим з'являється страх, паніка, дезорієнтація в просторі. Все це супроводжується рясним сльозотечею.Відчуття такі ніби повільно вмираєш. Бажання робити якісь активні дії або нападати далі зникає вмить. Весь цей жах триває близько п'ятнадцяти хвилин, після чого усі симптоми поступово проходять і людина (нападник) приходить в себе.

Так, хотіли додати: термін придатності балонів три роки. Пояснимо, що означає три роки. Три роки - це не термін придатності, а гарантія на оболонку, тобто, виробник гарантує, що оболонка не пошкодиться протягом трьох років, тиск газу не зменшиться, корпус не розгерметизується, а термін придатності сама речовина нескінченний. Сам газ не має терміну придатності і не псується з часом. Тому по закінченні трьох років не має сенсу викидати балон і купувати новий, за винятком тих випадків, коли ви вже повністю використали газ у балоні.

Балони у нас завжди нові, довго не затримуються, дуже швидко розбирають.

Остерігайтеся фальшивих і неякісних засобів для самооборони, бо це може коштувати Вам життя!

Купуйте тільки перевірену продукцію в перевірених інтернет-магазинах.

Продукція, яку ми пропонуємо завжди оригінальна, оскільки ми співпрацюємо безпосередньо з виробником.

Наш контактний телефон для зв'язку (097)113-88-55.

Якщо виникнуть якісь питання, телефонуйте, підкажемо, проконсультуємо.
Лист успішно відправлено

Зв'язок з продавцем

Надіслати лист
Від 140.00 грн. за
~5.83 $ / ~5.24 € / ~368.42 руб.
user
На сайті з : 08.10.2015
Онлайн : 08.02.2020 14:45
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар