ІХ Міжнародний медичний форум

Вся Україна > г. Киев, ул. Салютная, 2-Б, метро «Нивки»
|
27.07.2017
|
03.08.2017
|
переглядів : 13
|
№ номер : 132936
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
25-27 квітня 2018 року у виставковому центрі «Київекспоплаза» відбудеться ключова подія у сфері охорони здоров'я України - ІХ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині - здоров'я нації».

Форум є масштабної міжнародної ділової майданчиком, яка об'єднує вчених, лікарів різних спеціальностей, інвесторів, виробників і дистриб'юторів медичного та лабораторного обладнання, розробників нових технологій, програмних продуктів, інвентарю, товарів медичного призначення, фармацевтичної продукції і дає наочне уявлення про досягнення і тенденції розвитку світової і вітчизняної медицини. Форум включає в себе потужну науково-практичну програму і найбільші в Україні спеціалізовані виставки.

За вісім років роботи Форуму його відвідали понад 85 000 фахівців охорони здоров'я з усіх регіонів України та інших країн, відбулося понад 500 науково-практичних заходів, доповідачами виступили понад 4000 експертів охорони здоров'я.

Організаторами Форуму є Національна академія наук України, Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені п. Л. Шупика, Компанія LMT. Форум пройде за підтримки Президента України та під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я.

Офіційна підтримка Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України, Київської міської державної адміністрації.
За сприяння медичних асоціацій, громадських об'єднань, вищих навчальних медичних закладів, соціальних фондів України та зарубіжжя.

Генеральний партнер Форуму: Toshiba Medical.

Партнери: INMED Ukraine, Amed, УМТ+, Мед Ексім, ПОЛІПРОМСИНТЕЗ, БТЛ-Україна, ХІМЛАБОРРЕАКТИВ, Біомед, Експерт, УКР ДІАГНОСТИКА, RH, Вектор-Бест-Україна, Віола Медтехніка, Protech Solution Ukraine, Медиком Україна, Розсудливо і інші.

Експозиційна частина Форуму буде представлена більш ніж 400 учасниками - провідними компаніями ринку охорони здоров'я України та зарубіжжя.

У рамках VII Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України» будуть представлені останні інноваційні розробки для профілактики, діагностики і лікування, які вже найближчим часом будуть впроваджуватися в практику охорони здоров'я.

Конгрес - міжнародна міждисциплінарна платформа для підвищення кваліфікації, навчання, обміну досвідом і конструктивного діалогу науковців, лікарів-практиків і експертів різних галузей медицини.
Фахівці більше 100 лікарських спеціальностей мають унікальну можливість взяти участь у симпозіумах, конференціях, круглих столах, семінарах, майстер-класах, обмінятися досвідом з колегами та представниками комерційних структур для реалізації потенціалу та розвитку галузі.

Організатори, співорганізатори та партнери Конгресу: медичні заклади МОЗ України, науково-дослідні інститути НАМН України, кафедри НМАПО імені п. Л. Шупика, авторитетні асоціації і об'єднання, медичні установи Міністерства оборони України, вищі навчальні медичні заклади, заклади післядипломної освіти та багато інших.

Учасники науково-практичної програми Конгресу після закінчення заходів отримають Сертифікати про підвищення кваліфікації.

ОДНОЧАСНО З МІЖНАРОДНИМ МЕДИЧНИМ ФОРУМОМ ВІДБУДУТЬСЯ:
Міжнародний форум «Менеджмент в охороні здоров'я» - професійна платформа для конструктивного діалогу та обміну досвідом представників органів влади, керівників державних і приватних медичних установ, головних лікарів та їх заступників, власників та представників бізнесу, а також міжнародних експертів.
Захід проводиться з метою отримання нових практичних знань для налагодження процесу управління та адаптації до нових реалій в умовах реформування галузі.

VII Міжнародна виставка медичного туризму, SPA&Wellness - Healthcare Travel Expo - головна виставка медичного туризму України, яка об'єднує лідерів галузі і дозволяє налагоджувати довгострокове співробітництво на міжнародному професійному рівні, обмінюватися досвідом, підвищувати кваліфікацію фахівців за кордоном. В рамках виставки будуть представлені національні експозиції різних країн, провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні установи, SPA&Wellness курорти України, Польщі, Угорщини, Болгарії, Ізраїлю, Словаччини, Словенії, Туреччини, Південної Кореї, Малайзії, Румунії та багатьох інших країн.

Вхід на заходи вільний за умови попередньої реєстрації.

Чекаємо Вас 25-27 квітня 2018 року в ВЦ «Київекспоплаза» (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, метро «Нивки»)

Додаткова інформація
З питань участі у виставках:
Тел.: +380 (44) 206-10-16, 206-10-98
E-mail: med@lmt.kiev.ua, pharm@lmt.kiev.ua З питань участі у Конгресі:
Тел.: +380 (44) 206-10-99, 206-10-18
E-mail: marketing@medforum.in.ua
www.medforum.in.ua
Віддаю безкоштовно
Закінчився термін публікації оголошення
Людина не зареєстрований на сайті
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар