Комбіновані курси чеської мови

Вся Україна
|
19.05.2020
|
02.06.2020
|
переглядів : 22
|
№ номер : 158753
  • Комбіновані курси чеської мови - фото
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
До навчання в Чехії випускники школи або університету готуються заздалегідь. Попередньо записуються на підготовчі програми і навчальні курси, але збір документів для переїзду може затягнутися в деяких випадках до 6 місяців.
Комбінований курс чеської мови від Prague Education Center, допоможе учням не втратити дорогоцінний час і зробити правильний вибір.
1 семестр — проводиться навчання онлайн.
У першому семестрі навчання проходить вдома. Prague Education Center підготував програму вивчення чеської мови в заочній формі таким чином, що майбутнім студентам немає необхідності бути присутнім фізично в Чехії. При цьому, випускники мають у повному обсязі доступ до стандартних курсів PEC.
При проходженні курсу чеської мови, навчаються будуть отримувати підтримку від викладачів, а також отримувати відповіді на питання про навчання і життя в Чехії. Співробітники центру допоможуть оформити візи в Чехію, для здачі абітурієнтами вступних іспитів.
2 семестр — навчання в Prague Education Center.
Початок семестру в січні, відразу після онлайн-навчання. Студенти заздалегідь вибирають місто, для подальшого навчання — це Прага або Брно. І там вже вивчають чеську мову.
У другому семестрі йде активна підготовча робота до вступу.
Нострифікація освітніх документів, подача заяви в університет і здача вступних іспитів — це частина організаційних питань. Досвідчені представники студентського відділу допоможуть якісно підготуватися до вступу. Їх підтримка надасть майбутнім студентам більше впевненості і допоможе без проблем здати вступні іспити.
Від 15 000.00 грн.
~625.00 $ / ~561.80 € / ~39 473.68 руб.
Закінчився термін публікації оголошення
Людина не зареєстрований на сайті
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар