Ліквідація ТОВ у Києві

Вся Україна
|
11.12.2020
|
25.12.2020
|
переглядів : 14
|
№ номер : 163415
  • Ліквідація ТОВ у Києві - фото
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Ліквідація ТОВ у Києві. Ліквідувати ТОВ за 1 день Київ. Помощьв ліквідації підприємства в Києві. Ліквідуємо ТОВ за 1 день. Допомога юриста в ліквідації підприємства Київ. Ліквідація фірми в Києві. Допомога в ліквідації підприємства в Києві. Ліквідація ТОВ за 24 години. Ліквідація ТОВ у Києві.
Хочете швидко і законно закрити підприємство? Звертайтеся в компанію «Еквітас компані», і ми гарантовано ліківдіруем Ваше підприємство всео за 24 години!
Ліквідувати підприємство швидко і законно своїми силами - просто неможливо, тому краще відразу звернутися до досвідченого професійного юриста.
Вся справа в тому, що при ліквідації ТОВ, ПП або іншої організації, можуть виникнути серйозні складності: вас не хочуть знімати з податкового обліку, неможливо підготувати актуальні документи для перевірки, немає коштів заплатити борги і виплатити податки.
Наші фахівці готові допомогти вам уникнути складнощів і залишитися «чистим» перед законом. Ми спеціалізуємося на ліквідації ТОВ в максимально короткі терміни. Повний супровід під час ліквідації ТОВ. Владнаємо всі питання в органах державної влади. Всебічна правова підтримка, захист ваших інтересів, оперативна робота - ми гарантуємо якість своїх послуг.
Телефонуйте! Відповімо на всі питання. Гарантуємо лояльні ціни!

Наша адреса: м Київ, вул. М. Пимоненка, 4, оф. 48
Ціна:за домовленістю
Закінчився термін публікації оголошення
Немає аватара
На сайті з : 03.08.2019
Онлайн : 15.01.2021 11:46
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар