Ліжка двоярусні. Металева ліжко.Ліжка недорого

Одеська область > Одеса
|
01.12.2017
|
08.12.2017
|
переглядів : 32
|
№ номер : 133037
  • Ліжка двоярусні. Металева ліжко.Ліжка недорого - фото
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
В нинішній час швидко знайти і купити ліжка металеві можна в інтернеті. Пропонуються бюджетні варіанти. Різновид моделей дуже різноманітна. Реалізація продукції здійснюється від 1-ої одиниці. З питань комплектації – усе на розсуд покупця.

Двоярусні ліжка – хороший варіант розмістити більше людей і заощадити місце в кімнаті. До сітці 2-го ярусу кріпляться захищають дужки. Кріплення здійснюється болтами. Розібрати (зібрати) будь-яку модель дуже швидко. Сходи і дуги є в наявності. Форма сходів і розміри дуг різні.

Щоб правильно визначитися з вибором, краще зайти на сайт, вказаний нижче, та ознайомитися з фото металевих ліжок. Можна зробити індивідуальне замовлення на комбіновану модель, яка розбирається з однієї на 2. Якщо потрібні спинки з дерева, переважний колір краще уточнити по телефону.

Вся продукція компактна, має упаковку і транспортується в розібраному вигляді. Продукція з білою порошковою фарбою. Ціна ліжка залежить від зазначених розмірів, форми спинки і комплектності конструкції. Сітка по периметру має стандартний розмір 1900 на 800 мм. На додаток виробляються недорогі моделі з габаритами 190см/70см.

При необхідності придбати металеву ліжко в Одесі бажано передзвонити або залишити своє повідомлення. Вся продукція доставляється автомобільним транспортом. Для отримання детальної інформації, до Вас можуть передзвонити, якщо залишите ваші координати.
947.00 грн.
~36.28 $ / ~31.15 € / ~2 304.14 руб.
Закінчився термін публікації оголошення
Немає аватара
На сайті з : 20.01.2016
Онлайн : 18.07.2018 16:20
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар