Охорона офісів, квартир

Киевская область > Київ
|
25.07.2017
|
24.08.2017
|
переглядів : 26
|
№ номер : 132878
  • Охорона офісів, квартир - фото
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Охоронне агентство «Левіт» - це агентство, яке піклується про безпеку і збереження мирного населення, так як в нинішню епоху безпека є досить важко досяжною метою
Агентство «Левіт» надає усілякі послуги охоронної та пожежної сигналізації, пультової охорони квартир, офісів та будинків, наявність тривожних кнопок і системи GPS-спостереження і багато чого іншого.
Наша служба охорони зарекомендувала себе, як одна з найнадійніших , стабільних та безпечних організацій, яка здатна швидко і ефективно реагувати і вирішувати ваші проблеми або ж усувати їх збудника. За довгі роки роботи наша приватна охорона накопичила досвід по вирішенню та запобіганню виникнення труднощів, а так само повного збереження здоров'я клієнта.
Ми організовані і стабільні у всьому, так як наші цілі – це повний комплексний аналіз проблеми, пов'язаної з безпекою, швидке та якісне усунення, рішення цієї проблеми. Високий рівень захисту від кваліфікованих і спеціально навчених працівників фірми «Левіт», просто не дозволить вам турбується щодо «захисту»!
Наше охоронне агентство є в місті Дніпропетровськ і Запоріжжя, і багатьох інших. І, звичайно ж, охоронне агентство охоплює весь місто Київ як столицю і рушійну частина всієї країни!
Наша фірма з повагою ставиться до інтересів клієнтів і всім їх вимогам, дотримується абсолютна конфіденційність.
Від 300.00 грн.
~11.45 $ / ~9.90 € / ~740.74 руб.
Закінчився термін публікації оголошення
Людина не зареєстрований на сайті
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар