ПРОДАМ УЧАСТОК В БУЗОВІ, 17 КМ. ВІД КИЄВА

Киевская область > Київ > с. Бузова, Києво-Святошинський р-н
|
14.08.2013
|
09.08.2014
|
переглядів : 149
|
№ номер : 710
  •  - фото
 - фото 0 - фото 1 - фото 2 - фото 3
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Продається участок в с. Бузова по вул. Освітня, Києво-Святошинського району, Київської області. Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських і будівельних споруд. Приватизований, на руках державний акт на землю. Площа земельної ділянки 15 соток. Від межі Києва до участка 17 км. По сусідству знаходяться елітні будинки, сусіди активно ведуть будівництво. Котеджна забудова. Світло уздовж ділянки, є технічні умови і дозвіл від власника ТП на підключення електроенергії потужністю 10 кВт. Участок прямокутний, правильної форми з рівним рельєфом. Підїзд від асфальтної дороги до земельної ділянки 200 м. З задньої сторони участка знаходиться великий яблуневий сад .
Неподалік участка знаходиться школа, зупинка, центр села. В селі знаходяться школа, дитячий садочок, поштове відділення, бібліотека, 3 зариблених ставка, будівельний і багато продуктових магазинів, (один з яких цілодобовий), нова церква. На окраєні села знаходиться заправна станція.
Хороше транспортне сполучення з Києвом, від участка до зупинки « Школа » 5 хв. пішки, маршрутки їздять на Київ до м. Нивки інтервалом кожні 20 хв., по часу в дорозі 20-30 хв. до м. Житомирська.
Визначні місця: на окраїні села 2 км. від участка розташований етнографічний комплекc «Українське село» http://etno-selo.com.ua , в сусідньому селі знаходиться страусина ясногородська ферма http://www.ostrich.com.ua/
Ціна і продаж від власника.
30 000.00 $
~720 000.00 грн. / ~26 966.29 € / ~1 894 736.84 руб.
Закінчився термін публікації оголошення
Людина не зареєстрований на сайті
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар