ПРОДАМ УЧАСТОК В БУЗОВІ, 17 КМ. ВІД КИЄВА

Киевская область > Киев > с. Бузова, Києво-Святошинський р-н
|
14.08.2013
|
09.08.2014
|
просмотров : 157
|
№ номер : 710
  • ПРОДАМ УЧАСТОК В БУЗОВІ, 17 КМ. ВІД КИЄВА - фото
ПРОДАМ УЧАСТОК В БУЗОВІ, 17 КМ. ВІД КИЄВА - фото 0ПРОДАМ УЧАСТОК В БУЗОВІ, 17 КМ. ВІД КИЄВА - фото 1ПРОДАМ УЧАСТОК В БУЗОВІ, 17 КМ. ВІД КИЄВА - фото 2ПРОДАМ УЧАСТОК В БУЗОВІ, 17 КМ. ВІД КИЄВА - фото 3
Пожаловаться на объявление
Спам
Неверная рубрика
Запрещенный товар/услуга
Объявление уже не актуально
Мошенничество
Другое
Отправить
Продається участок в с. Бузова по вул. Освітня, Києво-Святошинського району, Київської області. Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських і будівельних споруд. Приватизований, на руках державний акт на землю. Площа земельної ділянки 15 соток. Від межі Києва до участка 17 км. По сусідству знаходяться елітні будинки, сусіди активно ведуть будівництво. Котеджна забудова. Світло уздовж ділянки, є технічні умови і дозвіл від власника ТП на підключення електроенергії потужністю 10 кВт. Участок прямокутний, правильної форми з рівним рельєфом. Підїзд від асфальтної дороги до земельної ділянки 200 м. З задньої сторони участка знаходиться великий яблуневий сад .
Неподалік участка знаходиться школа, зупинка, центр села. В селі знаходяться школа, дитячий садочок, поштове відділення, бібліотека, 3 зариблених ставка, будівельний і багато продуктових магазинів, (один з яких цілодобовий), нова церква. На окраєні села знаходиться заправна станція.
Хороше транспортне сполучення з Києвом, від участка до зупинки « Школа » 5 хв. пішки, маршрутки їздять на Київ до м. Нивки інтервалом кожні 20 хв., по часу в дорозі 20-30 хв. до м. Житомирська.
Визначні місця: на окраїні села 2 км. від участка розташований етнографічний комплекc «Українське село» http://etno-selo.com.ua , в сусідньому селі знаходиться страусина ясногородська ферма http://www.ostrich.com.ua/
Ціна і продаж від власника.
30 000.00 $
~720 000.00 грн. / ~26 966.29 € / ~1 894 736.84 руб.
Истек срок публикации объявления
Человек не зарегистрирован на сайте
Пока комментариев нет.
Ваш комментарий будет видно автору объявления и всем кто писал комментарии.
Добавить комментарий