Рейдерство та корупція в Україні. Мустафа Джемілєв

Дніпропетровська область > Дніпропетровськ
|
04.08.2019
|
18.08.2019
|
переглядів : 50
|
№ номер : 152967
  • Рейдерство та корупція в Україні. Мустафа Джемілєв - фото
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Повідомляю Україні, як турецькі бізнесмени і українські політики збільшують зростання корупції в нашій країні, маскуючись під інвесторів.
Руслан Євстаф'єв, Дніпровський підприємець, і всі українці постраждали від дій шахраїв з Туреччини. Група ДНИПРООЛИЯ - АЛОМ вчинила низку тяжких злочинів з допомогою високопоставлених чиновників, таких як: народний депутат Мустафа Джемілєв; перший заступник Генерального Прокурора Сторожук Дмитро Анатолійович, колишній перший заступник міністра юстиції, екс-помічниця народного депутата мустафи Джемілєва, Севастьянова (Бернацька) Наталія Іларіонівна і юридична фірма Integrites яка всіляко захищає рейдерів.
Шахраї, прикриваючись діяльністю інвестування, не сплатили податків на суму більше 3 мільярдів гривень. Вивели із економіки країни коштів більше 3% українського бюджету. Незаконно заволоділи майном Євстаф'єва, усунули його від контролю і управління бізнесом.
Підприємець виступив на прес-конференції зі своєю заявою. На брифінг були запрошені посадові особи і власники ДНИПРООЛИЯ - АЛОМ, однак вони відмовилися від участі.
Злочинна група відмиває гроші в Україні, вступаючи в корупційні зв'язки, грабує бюджет країни, дурить громадськість, а суди виносять на захист рейдерів незаконні рішення. Ось такі псевдо-інвестори діють в Україні, а їх махінації прикривають політики, прокурори і судді.
Коментарі, відгуки та будь-яку інформацію з цього приводу чекаю в коментарях або на пошту - ruslanyevstafiev@gmail.com
Або за телефоном - 0675642111
https://youtu.be/mqCAPaLKEeg
Ціна:за домовленістю
Закінчився термін публікації оголошення
Людина не зареєстрований на сайті
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар