Різноробочі

Вся Україна > Львів
|
03.09.2020
|
10.09.2020
|
переглядів : 12
|
№ номер : 161101
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Пропоную роботу в Польщі для чоловіків, жінок, сімейних пар. В наявності є різні вакансії.
- Потрібні працівники на прибирання готелей. Робочий день 12 годин. Мiсто працi Лодзь.
- Потрібні працівники на роботу в друкарню. Заробітна плата на початок 13 зл,( період навчання), далі 16 злотих в годину. Житло безкоштовне.
- Потрібні працівники на сортування, пакування сардельок та нарiзки шинки. Робочий день 10-12 год. Заробітна плата 13 злотих в год.Місто праці Кутно. Житло, безкоштовне. Надаються безкоштовні обіди.
- Потрібні працівники на пакування та фасування печива. Зар.плата 13 зл/год. Житло надається безкоштовно. Робочий день 11-12 год.в день.
- Потрібні зовнішні будівельники універсали від заливки фундаменту до встановки коробки і накриття даху.м. Ярослав ( 40 км від українського кордону). Житло безкоштовне в центрі міста. Ставка 17 зл.на руки, залежить від кваліфікації працівника.
- Потрібні зварщики, слюсарі, токарі, фрезеровщики. На початок ставка 16 зл/год. (перші два тиждні)+ премія до 20%. По хорошій роботі ставка вища. Роботодавець надає робочий одяг. Житло 200 злотих в місяць. Роботодавець надає трудовий договір на повну ставку. Для хороших працівників робить Воєвудські запрошення та карти побуту. Місто праці Olsztynek.
- Потрібні працівники на склад косметики. Пакування та складування косметики. Робочий день 12 год. Зар.плата 13 зл/год.
- -Потрібні працівники на фасування та пакування вареників. Робочий день 10-12 год. Зар.плата 13 зл/год. Житло надається безкоштовне.
- Потрібні працівники в супермаркет на викладку товарів. Робота з пн по сб. по 10-12 год. м. Лодзь. Житло надається безкоштовно. Ставка 14 зл/год.
- Потрібні працівники на сортування та пакування брендового одягу , та взуття ( не секонд). Зар.плата 14 зл/год. Робочий день 10-12 год. м.Лодзь
- Робимо робочі візи.
- Всі деталі за телефонами 067-300-57-43. Контактна особа Вадим.
0.00 грн.
$ / € / руб.
Закінчився термін публікації оголошення
Людина не зареєстрований на сайті
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар