Рулонні штори день-ніч в Україні

Дніпропетровська область > Дніпропетровськ > ул.Б.Хмельницкого, 4, оф.112
|
20.05.2020
|
03.06.2020
|
переглядів : 24
|
№ номер : 158780
  • Рулонні штори день-ніч в Україні - фото
Рулонні штори день-ніч в Україні - фото 0Рулонні штори день-ніч в Україні - фото 1Рулонні штори день-ніч в Україні - фото 2
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Давайте розглянемо докладніше, що ж представляють із себе штори день-ніч. Такі вироби створюються у вигляді двох рядів смуг, які в свою чергу виготовляються із щільного, але досить прозорої матерії. Ці ряди чергуються між собою, а для їх управління використовується кругової вал - цей елемент надійно закріплюється вгорі конструкції. Це дозволяє користувачеві управляти зручною системою за допомогою одного руху руки. Ви зможете контролювати освітлення самостійно. Наприклад, користувач завжди може підібрати необхідний варіант освітлення для себе в залежності від його бажання, а також часу доби. Наприклад, у ранковий час можлива установка одного рівня темних смуг, таким чином ви отримаєте максимально освітлення простору. Увечері ви можете перетворити штору в непрозоре полотно, яке захистить вас від сторонніх поглядів. Штори день-ніч стануть ідеальним рішенням для кожного приміщення. Давайте розглянемо основні переваги виробів:
Штори день-ніч чудово розширюють простір, а також ідеально "вписуються" практично в будь-який інтер'єр приміщення.
Догляд за такими виробами не займе у вас багато сил і часу. Для того щоб очистити штори день-ніч досить скористатися пилососом, вологою губкою або м'якою щіточкою.
Штори день-ніч володіють зовсім невеликою вагою. Це дозволяє кріпити вироби в будь-якому положенні по висоті.
Даний вид виробів дуже легко встановлювати. Крім цього, можливий варіант монтажу на пластикові рами, стіну, стелю, використовуючи свердління або обійшовшись без нього.
Штори день-ніч гарантують ідеальний баланс освітлення в кімнаті, а також є стильним прикрасою для будь-якого інтер'єру. конструкції монтуються на спеціальних напрямних, розміщених з зовнішньої сторони виробів.
500.00 грн.
~20.83 $ / ~18.73 € / ~1 315.79 руб.
Закінчився термін публікації оголошення
Немає аватара
На сайті з : 22.01.2020
Онлайн : 20.05.2020 12:37
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар