Продам земельну ділянку в р. Яворів Львівська область

Львівська область‎ > Яворів > П.Тичини 3
|
30.12.2019
|
06.01.2020
|
переглядів : 229
|
№ номер : 144140
  • Продам земельну ділянку в р. Яворів Львівська область - фото
Продам земельну ділянку в р. Яворів Львівська область - фото 0Продам земельну ділянку в р. Яворів Львівська область - фото 1Продам земельну ділянку в р. Яворів Львівська область - фото 2Продам земельну ділянку в р. Яворів Львівська область - фото 3Продам земельну ділянку в р. Яворів Львівська область - фото 4
Поскаржитись на оголошення
Спам
Невірна рубрика
Заборонений товар / послуга
Оголошення вже не актуально
Шахрайство
Інша
Відправити
Продам земельну ділянку з виробничими складськими підвальними та офісними приміщеннями Львівська область р. Яворів .
Земельна ділянка-7563,00 кв. м. Загальна площа виробничих, складських, офісних та підвальних приміщень-2800,00 кв. м.
Комплекс (будівлі та земельна ділянка) знаходиться в приватній власності.
Будівлі цього комплексу звільнені від обладнання. Будівлі потребують внутрішних робіт та реконструкції під бажання Покупця.При проведенні реконструкції, дані будівлі або земельну ділянку цілісного виробничо-складського комплексу ідеально підходить для будівництва багатоквартирного багатоповерхового житлового будинку,логістичного чи торгового центру, магазини, ресторан, медичний центр, а також для інших сфер і виробництв різних напрямків.Комплекс розташований на центральній вулиці р. Яворова, підведені всі міські комунікації (вода, внутрішня каналізація по комплексу підключена до міської, газ (середній і низький тиск), електроенергія (власна електропідстанція на 250кВт, телефон).
При проведенні реконструкції та перепрофілювання , земельна ділянка цілісного виробничо-складського комплексу ідеально підходить для будівництва багатоквартирного багатоповерхового житлового будинку,логістичного чи торгового центру, магазини, ресторан, медичний центр, а також для інших сфер та організації виробництв різних напрямків.
Земельну ділянку та комплекс будівель розташовані на центральній вулиці р. Яворова,повністю огороджена, забезпечена хорошими під'їздними шляхами,підведені всі міські комунікації (вода, внутрішня каналізація по комплексу підключена до міської, газ (середній і низький тиск), електроенергія(власна електропідстанція на 250кВт, телефон).
Відеопрезентація об'єкта на https://youtu.be/-8BKC5jYWRs
Опис: http://lvivinvest.business.site
125.00 за
~3 337.50 грн. / ~139.06 $ / ~8 782.89 руб.
Можливий торг
Закінчився термін публікації оголошення
Немає аватара
На сайті з : 23.11.2019
Онлайн : 23.11.2019 16:22
Поки що коментарів немає.
Ваш коментар буде видно авторові оголошення і всім хто писав коментарі.
Додати коментар